Piotr Majcher

Szkolenia i kursy komputerowe IT - MDDP Akademia Biznesu

Piotr Majcher

Trener, konsultant, wykładowca. Od 2003 roku pracuje jako wykładowca w Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu w Sochaczewie. W tej samej instytucji zarządza także siecią komputerową więc zna realia pracy zarówno od strony użytkownika jak i administratora.
Od 2007 roku prowadzi szkolenia z aplikacji wchodzących w skład pakietu Office.  Z racji jego zainteresowań, są to głównie szkolenia z Excela, których ma już w swoim dorobku ponad 300. Prowadzone przez niego zajęcia mają charakter warsztatów z bardzo dużą ilością praktycznych przykładów i ćwiczeń. Pasjonat Excela. Od kilku lat prowadzi na YouTube kanał poświęcony pracy z tą aplikacją.
Posiada certyfikaty:  MCP – Microsoft Certified Professional, MCSA – Microsoft Certified Systems Administrator,MOS – Microsoft Office Specialist, oraz MCTMicrosoft Certified Trainer.
Wyznaje zasadę „Znajdź pracę, którą lubisz, a nie będziesz musiał pracować”. Lubi szkolići z entuzjazmem przekazuje swoją wiedzę, co przekłada się na zadowolenie uczestników kursów  i studentów.


Nasi Klienci