Wojciech Próchnicki

Szkolenia i kursy komputerowe IT - MDDP Akademia Biznesu

Wojciech Próchnicki

Trener, konsultant, kontroler finansowy. Wybitny finansista z  pasją, który  chce i potrafi dzielić się swoja wiedzą i doświadczeniem.
Przez wiele lat pracował jako specjalista ds. controllingu i raportowania oraz analityk finansowy w międzynarodowych korporacjach, m.in. Budimex S.A,, Skanska S.A., Grupa Onet.pl, Valex S.A.,EDF Polska Sp. z o.o. TAURON Dystrybucja S.A.
Ukończył studia w zakresie Zarządzanie i  Marketing; zarządzanie i inżynieria produkcji; rachunkowość i finanse; nadzór, kontrola i audyt w gospodarce i administracji. Tak szeroki wachlarz wykształcenia daje mu wiedzę z zakresu finansów, controllingu, sprawozdawczości oraz zarządzania poparte mocnymi umiejętnościami techniczno-informatycznymi.
Główną tematyką prowadzonych przez niego zajęć jest zastosowanie Excela, Accessa oraz VBA do usprawniania procesów biznesowych w firmach oraz automatyzowania pracy działów controllingu i finansów. Wojciech jest autorem licznych artykułów i opracowań branżowych, m.in. „Zastosowanie Excela w pracy analityka finansowego, specjalisty ds. controllingu i analityka sprzedaży”, „BSC i KPI jako narzędzie rachunkowości zarządczej”, „Graficzna prezentacja składowych wyniku brutto na sprzedaży”, „Wykorzystanie macierzy procedur do uporządkowania procesów w firmie”, „Jak usprawnić proces zarządzania towarami w firmie handlowej (analiza ABC)”.


Nasi Klienci