O nas

Szkolenia i kursy komputerowe IT - MDDP Akademia Biznesu

O nas

IT Akademia wchodzi w skład ADN Akademii, która jest największą firmą szkoleniową w Polsce oraz laureatem wielu prestiżowych nagród.

Nasz zespół tworzą doświadczeni menedżerowie najbardziej uznanych firm szkoleniowych i doradczych  działających na polskim oraz międzynarodowym rynku.

Szkolenia komputerowe organizowane przez  IT ADN Akademię prowadzone są przez specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie praktyczne potwierdzone certyfikatami.

Dzięki nim każdy organizowany kurs IT jest profesjonalnie przygotowany  i opiera się na przekazaniu wiedzy i praktycznych umiejętności.

Szkolenia komputerowe  prowadzone są w formie warsztatów, co umożliwia uczestnikom  zdobycie praktycznej wiedzy na najwyższym poziomie.

Wieloletnia praktyka w organizowaniu projektów szkoleniowych pozwala nam na dzielenie się z Państwem wiedzą najwyższej klasy ekspertów-praktyków, konsultantów, trenerów, coach’ów z dziedziny IT.

Inspirujemy do zmian i pragniemy być postrzegani, jako dogodny partner przedsiębiorstw w podnoszeniu ich konkurencyjności i efektywności. Podstawą wszystkich naszych projektów jest profesjonalne badanie potrzeb przedsiębiorstwa i przyszłych uczestników oraz nacisk na praktyczną przydatność prezentowanych rozwiązań.

Dzięki temu nasze szkolenia komputerowe są postrzegane, jako użyteczne i cenne źródło wiedzy.

Dają temu wyraz dotychczasowi Klienci, którzy chętnie powracają na nasze zajęcia bez względu na formułę: szkoleń zamkniętych, otwartych, konferencji czy seminariów.

Do dyspozycji uczestników przeznaczamy przestronne, klimatyzowane sale wyposażone w wysokiej jakości sprzęt multimedialny, z dostępem do szybkiego Internetu. Na terenie całego kraju wykorzystywany jest  kompleks różnorodnych sal wykładowych oraz wysokiej jakości catering w prestiżowych Hotelach i Centrach Konferencyjnych.

GRUPA ADN

W ramach naszych wszystkich działalności wyróżniamy podmioty, które specjalizują się w doradztwie podatkowym (ADN Podatki), szkoleniach, kursach i studiach (ADN Akademia), projektach unijnych (Instytut ADN) oraz w wynajmie sal konferencyjnych (ADN Centrum Konferencyjne).

ADNAmbicja, Doświadczenie, Nowoczesność. To cechy, które nas wyróżniają. Ambitnie podchodzimy do każdego realizowanego przez nas zagadnienia. Wyróżnia nas zdobywane przez lata doświadczenie. A nasze usługi są nowoczesne i dostosowane do dzisiejszej rzeczywistości oraz zmieniających się przepisów prawno-podatkowych.

Nasi Klienci